products

TT Prekolorowana cyrkonia o wysokiej przezierności A3 1220HV Do korony i mostu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: XTCERA
Orzecznictwo: CE FDA ISO13485
Numer modelu: SHT Prereshaded
Minimalne zamówienie: 10
Cena: negotiable according to order quantity
Szczegóły pakowania: Pakiet pudełkowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1500 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
materiał: tlenek cyrkonu Przezroczystość: 55%
siła: ≥750Mpa SYSTEMU: Otwórz
Kolor: A3 Vickers Harderness: 1220HV
High Light:

tlenek cyrkonu w stomatologii

,

materiał korony zęba tlenek cyrkonu


opis produktu

TT Wstępnie wypolerowane bloki cyrkonu dentystycznego A3 Cyrkon o wysokiej przezierności

Półprodukty XTCERA są wykonane z biokompatybilnego dwutlenku cyrkonu. Stabilizujący tlenek itru chroni materiał przed pęknięciami i zwiększa wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie. Specjalny podział wielkości ziaren wewnątrz materiału i dodany tlenek glinu również zwiększają wytrzymałość podczas mielenia, a następnie w praktyce klinicznej. Wyjątkowe właściwości mechaniczne, doskonała trwałość chemiczna i niezrównana biokompatybilność w połączeniu z półprzezroczystym kolorem predestynującym XTCERA jako idealnego dostawcy materiałów dla systemów mielenia zębów.
X-Cera TT Najwyższa przezierność, stosowana do pojedynczej korony, zębów przednich, wkładów / nakładów, a także licówek.

Spiekanie:


Każda partia bloku z tlenku cyrkonu przeszła całkowicie test spiekania. Metody spiekania mają duży wpływ na właściwości bloków, takie jak przezierność, wyniki barwienia, wytrzymałość, twardość i odporność na starzenie, co wpłynie na końcową stabilność bloków. Dlatego proszę postępuj zgodnie z jego krzywą spiekania.
Przezroczystość uzupełnień jest ściśle związana z temperaturą spiekania i regularną konserwacją pieca do spiekania. Postępuj zgodnie z poniższą tabelą temperatur.

Krzywa spiekania:

Aby osiągnąć oczekiwaną jakość, należy przestrzegać krzywych spiekania.
Uwaga: należy stosować piec wysokotemperaturowy specjalnie zaprojektowany do produkcji protez. Przy spiekaniu ceramiki dobrze wydłuża czas nagrzewania i chłodzenia.

1. Przygotowanie do spiekania: upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do spiekania, aby uniknąć deformacji. Po barwieniu uzupełnienie należy wysuszyć. Nie nagrzewaj się zbyt szybko, ponieważ może to spowodować pęknięcia. Upewnij się, że pyłoszczelna pokrywa jest założona na tygiel, aby zabezpieczyć zanieczyszczenia przed uzupełnieniami
2. Po spiekaniu: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby obniżyć temperaturę i wyjąć uzupełnienia. Nie należy zbyt szybko obniżać temperatury pieca, aby uniknąć pęknięć.

3. Najwyższa temperatura: najwyższa temperatura wpłynie na przezierność i wyniki barwienia. Upewnij się, że dokładna temperatura na każdym kroku. Spiekaj i zachowuj ciepło zgodnie z instrukcją.

Szczegóły kontaktu
sales

WhatsApp : +8618125518955