products

SHT Wstępnie wypolerowany materiał dentystyczny z cyrkonu A3, o wysokiej przezroczystości

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: XTCERA
Orzecznictwo: CE FDA ISO13485
Numer modelu: SHT Prereshaded
Minimalne zamówienie: 10
Cena: negotiable according to order quantity
Szczegóły pakowania: Pakiet pudełkowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1500 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Wytrzymałość na zginanie: 1050Mpa Przezroczystość: 47%
Twardość Vickersa: 1293HV Test cytotoksyczności: Brak
Test uczulenia: Brak Gęstość (po spiekaniu): 6,03 g / cm³
High Light:

półprzezroczyste bloki z tlenku cyrkonu

,

tlenek cyrkonu w stomatologii


opis produktu

XTCERA Dental Zirconia Block SHT Prereshaded A3 High Translucency Zirconia

X-Cera SHT superprzezroczysta, stosuje się do zębów przednich i tylnych, pełnego konturu i wszelkiego rodzaju mostów. Przezroczystość 47% -49% sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej poszukiwanych przez klientów produktów.

Spiekanie:


Każda partia bloku z tlenku cyrkonu przeszła całkowicie test spiekania. Metody spiekania mają duży wpływ na właściwości bloków, takie jak przezierność, wyniki barwienia, wytrzymałość, twardość i odporność na starzenie, co wpłynie na końcową stabilność bloków. Dlatego proszę postępuj zgodnie z jego krzywą spiekania.
Przezroczystość uzupełnień jest ściśle związana z temperaturą spiekania i regularną konserwacją pieca do spiekania. Postępuj zgodnie z poniższą tabelą temperatur.

Aby osiągnąć oczekiwaną jakość, należy przestrzegać krzywych spiekania.
Uwaga: należy stosować piec wysokotemperaturowy specjalnie zaprojektowany do produkcji protez. Przy spiekaniu ceramiki dobrze wydłuża czas nagrzewania i chłodzenia.

1. Przygotowanie do spiekania: upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do spiekania, aby uniknąć deformacji. Po barwieniu uzupełnienie należy wysuszyć. Nie nagrzewaj się zbyt szybko, ponieważ może to spowodować pęknięcia. Upewnij się, że pyłoszczelna pokrywa jest założona na tygiel, aby zabezpieczyć zanieczyszczenia przed uzupełnieniami
2. Po spiekaniu: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby obniżyć temperaturę i wyjąć uzupełnienia. Nie należy zbyt szybko obniżać temperatury pieca, aby uniknąć pęknięć.

3. Najwyższa temperatura: najwyższa temperatura wpłynie na przezierność i wyniki barwienia. Upewnij się, że dokładna temperatura na każdym kroku. Spiekaj i zachowuj ciepło zgodnie z instrukcją.

Szczegóły kontaktu
sales

WhatsApp : +8618125518955