products

Wielowarstwowe bloki z tlenku cyrkonu o wysokiej przezroczystości 98 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: XTCERA
Orzecznictwo: CE FDA ISO13485
Numer modelu: SHT Prereshaded
Minimalne zamówienie: 10
Cena: negotiable according to order quantity
Szczegóły pakowania: Pakiet pudełkowy
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1500 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Gęstość (po spiekaniu): 6,04 g / cm³ Wytrzymałość na zginanie: 1250Mpa
Rozpuszczalność chemiczna: 64ug / cm² Twardość Vickersa: 1298HV
CTE: 10 ± 0,5 Radioaktywność: 0,1 równoważnika q-1
High Light:

półprzezroczyste bloki z tlenku cyrkonu

,

materiał korony zęba z tlenku cyrkonu


opis produktu

Blok z tlenku cyrkonu, wysoka wytrzymałość, wysoka przezierność tlenku cyrkonu

C-CERA HT o wysokiej wytrzymałości i wysokiej półprzezroczystości, jedna z najlepiej sprzedających się serii produktów w firmie, materiał może być stosowany do radzenia sobie, mostu radzenia sobie, korony, wszelkiego rodzaju mostów. Nadaje się do odbudowy zarówno przedniej, jak i tylnej w przypadku każdego rodzaju uzupełnień.


Spiekanie


Każda partia bloku z tlenku cyrkonu przeszła całkowicie test spiekania. Metody spiekania mają duży wpływ na właściwości bloków, takie jak przezierność, wyniki barwienia, wytrzymałość, twardość i odporność na starzenie, co wpłynie na końcową stabilność bloków. Dlatego proszę postępuj zgodnie z jego krzywą spiekania.
Przezroczystość uzupełnień jest ściśle związana z temperaturą spiekania i regularną konserwacją pieca do spiekania. Postępuj zgodnie z poniższą tabelą temperatur.

Aby osiągnąć oczekiwaną jakość, należy przestrzegać krzywych spiekania.


Uwaga: należy stosować piec wysokotemperaturowy specjalnie zaprojektowany do produkcji protez. Przy spiekaniu ceramiki dobrze wydłuża czas nagrzewania i chłodzenia.

1. Przygotowanie do spiekania: Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do spiekania, aby uniknąć deformacji. Po barwieniu uzupełnienie należy wysuszyć. Nie nagrzewaj się zbyt szybko, ponieważ może to spowodować pęknięcia. Upewnij się, że pyłoszczelna pokrywa jest założona na tygiel, aby zabezpieczyć zanieczyszczenia przed uzupełnieniami
2. Po spiekaniu: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby obniżyć temperaturę i wyjąć uzupełnienia. Nie należy zbyt szybko obniżać temperatury pieca, aby uniknąć pęknięć.

3. Najwyższa temperatura: najwyższa temperatura wpłynie na przezierność i wyniki barwienia. Upewnij się, że dokładna temperatura na każdym kroku. Spiekaj i zachowuj ciepło zgodnie z instrukcją.

Szczegóły kontaktu
sales

WhatsApp : +8618125518955