aboutus

Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd.

Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: XTCERA
Ilość pracowników: 1200~2000
Rok założenia: 2001
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

XiangTong został założony 9 kwietnia 2001 r. Z 18-letnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju cyrkonii i wyposażenia samochodowego, który jest obecnie krajowym przedsiębiorstwem high-tech.

XiangTong wyrósł na nową firmę zajmującą się zaawansowanymi technologiami, która koncentruje się na foto-komunikacji i stomatologii. Jego biura, w tym SHENZHEN XIANGTONG CO., LTD. oraz Dongguan Xiangtong Photoelectricity Technology Company, zatrudniające ponad 1200 pracowników.

Podmiot stowarzyszony z China Aviation Industry Group, która ma 500 spółek zależnych, w tym 26 na liście, a około 500 tysięcy pracowników znalazło się na 143 miejscu wśród 500 największych firm na świecie, roczna sprzedaż przekracza 60 miliardów dolarów.

W chwili obecnej Xiangtong posiada trzy centra produkcyjne: Songshanhu Xinhao, Dalingshan i centrum marketingowe Shenzhen.

W 2017 r. Sprzedaż Xiangtong osiągnęła 430 milionów. 4-osiowa i 5-osiowa frezarka X-mill została mistrzem sprzedaży w ciągu 5 lat wśród innych chińskich grawerek dentystycznych.

SHENZHEN XIANGTONG CO., LTD. z marką XTCERA, jej blank Zirconia został przyjęty przez ponad 1000 laboratoriów i zaufany w ponad 2000 klinikach na całym świecie. Co godzinę ponad 720 jednostek jest wytwarzanych przez blank XTCERA Zirconia, każdego roku pomagamy ponad 6,25 milionom ludzi znaleźć słodki uśmiech.

Ponad 500 urządzeń x-mill rocznie jest dostarczanych na całym świecie, a całkowity rynek zajmuje 2500 jednostek, do tej pory jesteśmy nadal pierwszym dostawcą frezarek dentystycznych na rynku krajowym, a globalnie dostarczamy do rynki ponad 30 krajów i regionów.

Najlepszy zespół obsługi posprzedażnej jest zawsze dostępny i oferuje usługi najwyższej jakości przez całą dobę.

Historia

Firma XTCERA została założona w 2001 roku w dzielnicy Nanshan w Shenzhen i została autoryzowana jako „HI-TECH Enterprise” przez rząd Shenzhen w 2005 roku. Jesteśmy również autoryzowani jako „National Enterprise HI-TECH” przez krajowe Ministerstwo Nauki i Technologii w 2008.

Nasza firma ma duże zdolności w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji frezarek dentystycznych i wysokiej jakości bloków cyrkonu kompatybilnych z różnymi systemami frezowania CAD / CAM stosowanymi w odbudowie zębów, a także oferuje materiały eksploatacyjne CAD / CAM, takie jak PMMA, wosk, miękki metal i wiertła .

Aby zapewnić jakość, nasza firma zbudowała profesjonalny zespół zarządzania jakością, a także system zarządzania jakością zgodny z ISO9001 i posiada certyfikat ICAS od 2002 roku. XTCERA stała się producentem pierwszej klasy w branży protez dentystycznych.

W oparciu o nasze wysokiej jakości produkty stworzyliśmy już dużą sieć sprzedaży. Nasze produkty zostały sprzedane klientom z całego kraju, w tym HK, Makao i Taiwa. Jednocześnie nasze rynki zagraniczne szybko się rozwijały. Mamy dobrą współpracę z wieloma organizacjami zagranicznymi w USA, UE, na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Korei, Brazylii, Indiach i tak dalej.

Chcielibyśmy budować relacje biznesowe z tobą.

Usługa

SHENZHEN XIANGTONG CO., LTD. z XTCERA jako marką, blank Zirconia został przyjęty przez ponad 1000 laboratoriów i zaufany w ponad 2000 klinikach na całym świecie. Co godzinę ponad 720 jednostek jest wytwarzanych przez blank XTCERA Zirconia, każdego roku pomagamy ponad 6,25 milionom ludzi odzyskać słodki uśmiech.


Chcielibyśmy budować relacje biznesowe z tobą.

Nasz zespół

XiangTong wyrósł na nową firmę zajmującą się zaawansowaną technologią, która koncentruje się na foto komunikacji i stomatologii. Jego biura, w tym SHENZHEN XIANGTONG CO., LTD. oraz Dongguan Xiangtong Photoelectricity Technology Company, zatrudniające ponad 1200 pracowników.


Najlepszy zespół obsługi posprzedażnej jest zawsze dostępny i oferuje usługi najwyższej jakości przez całą dobę.

Szczegóły kontaktu